اپلیکیشن های رایگان برای پیگیری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

اپلیکیشن های رایگان برای پیگیری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

اگر علاقمند به فوتبال هستید و دوست دارید در جریان تمامی اتفاقات جام جهانی ۲۰۱۸ قرار بگیرید فرصت خوبی است که با استفاده از تکنولوژی‌ و نصب اپلیکیشن ‌های زیادی که در این زمینه برای کاربران اندروید و iOS موجود بوده همراه باشید ضمناً بعضی از این اپلیکیشن‌ها کاملا رایگان و بعضی دیگر باتوجه به خدماتی که دارند دارای هزینه های متفاوتی می باشند.

FotMob World Cup 2018 برنامه

برای علاقه‌مندان به فوتبال و جام جهانی Football Cup 2018 یکی از کامل‌ترین اپلیکیشن‌ها  می باشد، تمرکز اصلی FotMob بر روی فوتبال بوده و به مناسبت جام جهانی، منوی ویژه‌ای برای دسترسی به اخبار و اطلاعات مربوط به آن ایجاد شده است  از جمله اضافه کردن ویژگی تخمین نتایج و Push Notifocation برای تیم مورد علاقه‌تان.

برنامه ESPN

اخبار و اطلاعات رویدادهای ورزشی را در این اپلیکیشن میتوانید دنبال کنید، این اپلیکیشن مربوط به شبکه مشهور ESPN  است این اپ دارای یک بخش خصوصی است که  جدول همه گروه‌ها، لحظات حساس، آمار بازی ها و جزییات دیگری را در آن میتوانید مشاهده کنید

برنامه Fox Sports

اگر علاقه تماشای فوتبال جام جهانی را بصورت پخش زنده و ۳۶۰ درجه دارید پیشنهاد میکنم این اپلیکیشن را دانلود کنید ولی برای اینکار حتماً  با عینک واقعیت مجازی و اپلیکیشن اختصاصی Fox Sports VR این‌کار را انجام دهید که احساس کنید در خود استادیوم قرار دارید.

اپلیکیشن های رایگان برای پیگیری مسابقات جام جهانی 2018 روسیه

و دو اپلیکیشن ایرانی برای اندروید و ios

با اپ مدال میتوانید به جدول زمان‌بندی بازی ‌ها دسترسی داشت و در کنارش با شرکت در پیش‌بینی‌ها، وارد لیست قرعه کشی جوایز مختلف شد. و با اپ فوتبالی می‌توانید به اطلاعات اختصاصی درباره جام جهانی مانند نتایج مسابقات و اخبار مربوطه دسترسی داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *