طراحی اپلیکیشن و سایت و اهمیت آن در دیجیتال مارکتینگ

طراحی اپلیکیشن و سایت و اهمیت آن در دیجیتال مارکتینگ

امروزه تلفن های هوشمند تاثیر بسیار زیادی را در جامعه گذاشتند به طوریکه هر تلفن هوشمند در واقع یک عضو جدا ناپذیر از هر فرد میباشد و با قاطعیت می توان ادعا کرد که دیر زمانی نخواهد گذشت که نه تنها تعداد استفاده کنندگان از تلفن هوشمند با جمعیت کل زمین برابری خواهد کرد بلکه تمامی کار های روزمرّه حتی کوچکترین کار ها نیز توسط این دستگاه ها قابل انجام خواهد بود و در حین این گسترش استفاده از تلفن های هوشمند اهمیت طراحی اپلیکیشن موبایل و سایت را به خوبی نشان می دهند زیرا از این طریق می توانید به سمت یک بازار چند میلیارد نفری تبلیغات خود را نشانه بروید و تحولی در کسب و کار خودتان اللخصوص در دنیای دیجیتال مارکتینگ ایجاد کنید .

اهمیت طراحی اپلیکیشن موبایل در بازاریابی دیجیتال به این دلیل است که افراد زیادی از تلفن هوشمند خود برای کارهای روزمره از جمله خرید و وب گردی و تماشای فیلم و سریال و بسیاری موارد دیگر بهره می گیرند و این شیوه های متعدد استفاده روز به روز نیز روندی صعودی و در عین حال تصاعدی در پی دارد. به این نوع بازاریابی در واقع موبایل مارکتینگ گفته می شود که محوریت این بازاریابی بر طراحی اپلیکیشن شما استوار است. اکثر کسب و کارهای بزرگ برای برتری در آینده سال ها پیش شروع به استفاده و قدرت گرفتن در عرصه موبایل مارکتینگ کرده اند و امروزه نتایج این سرمایه گذاری را نیز به خوبی می توان ملاحضه کرد. هزینه طراحیاپلیکیشن در ایران تبلیغ نیز میزان زیادی نیست و با توجه با کاربرد و امکانات و میزان کاربران نیز می تواند متعدد باشد.

نقش طراحی سایت در دیجیتال مارکتینگ

ما در بیشتر مقالات به این اشاره نموده ایم که چگونه و از چه طریقی تعداد کاربران فعال سایت خود را همواره افزایش دهیم و برای این امر مهم از سئو سایت و بهینه سازی سایت و شبکه های اجتماعی به عنوان مهم ترین و تاثیرگذارترین عوامل در طراحی وب سایت و جذب کاربران نام بردیم و همواره تمرکز و فعالیت اصلی مان را روی سئو و بهینه سازی مطالب قرارداده ایم، در حالی که طراحی سایت خود به تنهایی یکی از رکن های اصلی در دیجیتال مارکتینک میباشد و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اهمیت و تأثیر طراحی سایت در دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار شما زمانی خودی نشان خواهد داد که سایت شما در کلمات کلیدی و متاتگ های مرتبط در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد. در مورد اینکه در طراحی سایت باید چه مواردی را رعایت کنید تا بتوانید بر تعداد کاربران فعالی که به سایت شما وارد می شوند تأثیر مثبت بگذارید می توانید به مقالات بخش آموزش طراحی سایت رجوع کنید و در اینجا به ذکر این نکته بسنده می کنیم که محتوا و سئو سایت و شبکه های اجتماعی بر طراحی سایت شما تاثیر مستقیم دارند و نهایتاً سایت شما یکی از اصول مهم دیجیتال مارکتینگ و بالا بردن میزان فروش شما تا چند صد برابر می تواند موثر ترین تأثیر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *