تلوزیونگرام – انتشار ویدیو تو اینستاگرام تا یک ساعت

تلوزیونگرام – انتشار ویدیو تو اینستاگرام تا یک ساعت

اینستاگرام داره آماده رقابت  با یوتیوب میشه  . در هفته اخیر اینستاگرام از یک برنامه مستقل  برای آپلود فیلم های ویدیوئی بلند به نام   IGTV رونمایی کرد.

اونایی که از اینستاگرام به عنوان مارکتینگ خودشون استفاده می کنند بابت ویژگی جدید که اینستاگرام بیرون داده خیلی ذوق خواهند کرد. در حالی که قبلا فقط تا یک دقیقه می شد فیلم آپلود کرد با این ویژگی جدید تا 60 دقیقه میشه فیلم قرار داد.

از اونجایی که اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر فعال داره بستری برای اونایی که دنبال نمایش فیلم هاشون به تعداد افراد زیادند  می باشد.

در حالی که برنامه IGTV حرکتی است برای رقابت با محبوبیتی که یوتیوب برای خودش پیدا کرده است – هم از تولیدکنندگان محتوا و هم کاربران – و همچنین برای استراتژی در بازار ویدیو های دیجیتالی در حال مصرف هم هست .
به گفته اینستاگرام (+) ; تا سال 2021 ویدیو موبایل تا 78% مقدار ترافیک داده موبایلی رو شامل میشه . و همچنین جوانان بیشتر میل به دیدن تولید کنندگان محتوا آماتور دارند تا اینکه زمانشو رو بزارند برای دیدن ویدیو حرفه ای

ویژگی های آپلودی ویدیو IGTV

نوع ویدیو : MP4

طول ویدیو : 15 ثانیه تا 1 ساعت

Minimum – 4:5 Maximum – 9:16  : Aspect Ratio

اندازه فایل : بیشتر اندازه برای فایل 10 دقیقه – 650MB  و برای فایل 60 دقیقه ای 5.4GB

چگونه ویدیو رو بر روی IGTV  آپلود کنیم

ابتدا یک کانل توقسمت IGTV ایجاد میکنید  پروفایلتون می تونید کانلتون رو مشاهده کنید و تو کانلتون ویدیو رو که میخواید رو قرار بدید. و برای آپلود هر ویدیو جدید تو همون کانل که ایجاد کردید قرار می دهید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *